• Theo Beumer

Edese clubs naar knock-out fase

EDE De derde en beslissende speelronde in de KNVB districtsbeker is gespeeld.

Nu de balans, op enkele zondag te spelen wedstrijden kan worden opgemaakt, hebben Bennekom, DTS Ede mannen en vrouwen, SDS '55 en Advendo '57 zich voor de knock-out fase geplaatst.

Bij de eerste en tweedeklassers gaan de eerste twee ploegen naar de knock-out fase. De ploegen die in de klassen drie tot en met vijf uitkomen moeten de poule winnen om door te gaan. 

De uitslagen zijn ingevuld:

De stand, programma en uitslagen:

1. DTS Ede 3 - 7 10 - 3*

2. DCS 3 - 5 6 - 4*

3. Lunteren 3 - 4 3 - 4

4. Columbia 3 - 0 1 - 9

1 september:

Columbia – Lunteren 0-1

DCS – DTS Ede 2-2

8 september:

DTS Ede – Columbia 6-1

Lunteren – DCS  2-2

15 september:

Lunteren – DTS Ede 0-2

16 september: DCS – Columbia 2-0

Stand, programma en uitslagen: 

1. SC Bemmel 3 - 7 8 - 3*

2 Bennekom 3 - 5 6 – 4*

3. Blauw Geel '55 3 - 4 4 - 4

4. Spero 3 - 0 1 - 8 

1 september:

Blauw Geel '55 – SC Bemmel 1-3

Bennekom – Spero 3-1

8 september:

Spero – Blauw Geel '55 0-2

SC Bemmel – Bennekom 2-2

15 september:

Blauw Geel '55 – Bennekom 1-1

16 september:

Spero – SC Bemmel 0-3

 Stand, programma en uitslagen:

1. Advendo '57 3-7  9 - 3*

2. Ede-Victoria 3 - 6 5 - 5

3. Oranje Blauw 3 - 3 6 - 9

4. DVE-Trajanus 3 - 1 3 - 6

1 september:

Advendo '57 – Ede/Victoria 3-0

Oranje Blauw - DVE – Trajanus 3-1

8 september:

DVE-Trajanus – Advendo '57 2-2

Ede/Victoria – Oranje Blauw 4-2

15 september:

Oranje Blauw – Advendo '57 1-4

Ede/Victoria – DVE-Trajanus 1-0

Stand, programma en uitslagen:

1. SDS'55 3 - 9 13 -3*

2. OVC'85 3 - 6 8 - 3

3. Fortissimo 3 - 3 7 - 8

4. Woezik 3 - 0 1 - 15

1 september:

SDS '55 – Woezik 7-0

4 september:

Fortissimo – OVC'85 0-4

8 september:

Woezik – Fortissimo 0-5

OVC'85 – SDS '55 1-2

15 september:

Fortissimo – SDS '55 2-4

Woezik – OVC '85 1-3

Stand, programma en uitslagen:

1. De Paasberg (Arnhem) 3 - 7 10 - 3*

2. Otterlo 3 - 5 16 - 3

3. AZ-2000-Elerveld 3 - 4 6 - 5

4. BVC'12 3 - 0 1 - 22  

1 september:

De Paasberg – Otterlo 2-2

BVC' 12 – AZ 2000 – Elderveld 1-4

8 september:

Otterlo – BVC '12 13-0

AZ2000 - Elderveld – De Paasberg 1-3

15 september:

AZ 2000 – Elderveld – Otterlo 1-1

De Paasberg – BVC '12 5-0

Stand, programma en uitslagen:

1. Oeken 3 - 9 7 - 3*

2. Terschuurse Boys 3 - 6 7 - 1

3. Prins Bernard 3 - 3 8 - 7

4. Harskamp 3 - 0 2 - 13

1 september:

Terschuurse Boys – Prins Bernard 5-0

Oeken – Harskamp 4-2 

8 september:

Harskamp – Terschuurse Boys 0-2

Prins Bernard – Oeken 1-2

15 september:

Oeken – Terschuurse Boys 1-0

Prins Bernard – Harskamp 7-0

Stand, programma en uitslagen:

1. DSZ 3 - 9 18 - 5*  

2. RVW 3 - 6 8 - 7

3. FC Jeugd 3 - 3 12 - 9   

4. DVSG  3 - 0 1 - 18

2 september:

RVW – DVSG 3-0

DSZ – FC Jeugd 6-2 

9 september:

FC Jeugd – RVW 2-3

DVSG – DSZ 1-7

16 september:

FC Jeugd – DVSG 8-0

RVW – DSZ 2-5

Stand, programma en uitslagen:

1. DIO'30 3 - 9 24 - 2

2. ONA'53 3 - 6 13 - 7

3. Aquila 3 - 3 8 - 8

4. Edesche Boys 3 - 0 2 - 30

2 september:

Edese Boys – DIO '30 1-15

Aquila – ONA '53 2-3 

9 september:

ONA '53 – Edese Boys 9 - 0

DIO '30 – Aquila 4 - 0

16 september:

Aquila – Edesche Boys 6-1

DIO '30 – ONA '53 5-1

VROUWEN

Stand, programma en uitslagen:

1. DTS Ede 3-9 22 - 2

2. Oranje-Nassau 3-6 8-4

3. Berkum 3 - 3  7-17

4. ASC'62 3-0 1-15

1 september:

Berkum – DTS Ede 1-12

Oranje-Nassau – ASC '62 3-0

8 september:

DTS Ede – Oranje-Nassau 2-1

ASC '62 – Berkum 1-4

15 september:

DTS Ede – ASC '62 8-0

Oranje-Nassau – Berkum 4-2

* ronde verder.