• Paul Bremer links wil een ronde verder.Fluit rechts ziet beker als oefenduel.

    Eip Janssen

Wie gaat er naar knock-out ronde bekervoetbal?

EDE  Dit weekeinde de derde en laatste speelronde in de strijd om de voorronde KNVB beker amateurs. 

DTS Ede, Advendo '57, Otterlo en DTS Vrouwen hebben zich geplaatst voor de knock-out ronde. De overige Edese vertegenwoordigers zijn uitgeschakeld.

In de landelijke poules gingen zowel bij de mannen als vrouwen de eerste twee ploegen door naar de volgende ronde. In de districtsbeker (tweede klasse en lager) alleen de poulewinnaar. Zodra elke speelronde de uitslagen bekend zijn worden de standen bijgewerkt.

Het bekerprogramma is:

Landelijk Groep 1 L91:

Stand

1. DTS Ede 3-7 8-2*

2. Columbia 3-6 9-4*

3. Blauw Geel '55 3-4 6-7

4. SML 3-0 2-12

Programma:

02 sep

Blauw Geel'55 - Columbia 1-4

DTS Ede - SML 4-0 

09 sep

Columbia - DTS Ede  1-3

SML - Blauw Geel'55 2-4

[16 sep

DTS Ede - Blauw Geel'55 1-1

17 sep

Columbia - SML 4-0 

Groep 1 L95

Stand:

1. WAVV 3-6 3-3*

2. Roda '46 3-5 2-0*

3. Bennekom 3-4 4-4

4. Lunteren 3-1 4-6

 

Programma:

02 sep

Bennekom - Roda 46 0-0

02 sep 17.00

Lunteren - WAVV 1-2

09 sep

Roda 46 - Lunteren 0-0

WAVV - Bennekom 1-0

16 sep 14.30

Lunteren - Bennekom 3-4

Roda 46 - WAVV 2-0

 

District Oost:

Poule 1

Stand:

1. SC Oranje 3-9 15-3*

2. SDS'55 3-6 9-3

3. Alverna 2-0 2-8

4. Harskamp 2-0 0-12

Programma:

Harskamp - SC Oranje 0-9

Alverna - SDS '55 0-5

09 sep

SC Oranje  - Alverna 3-2

SDS '55 - Harskamp 3-0

20 sep 20.00

Harskamp - Alverna Terrein Alverna Wijchen

SDS '55 - SC Oranje 1-3

Poule 5

Stand:

1. Terschuurse Boys 3-9 12-2

2. Fortissimo 3-4 6-6

3.Wageningen 3-3 6-12

4. Ede/Victoria 3-1 5-9

Wageningen - Ede/Victoria vv 3-2

Fortissimo - Terschuurse Boys 0-2 

09 sep

Terschuurse Boys - Wageningen 5-0

Ede/Victoria vv - Fortissimo 1-1

16 sep

Terschuurse Boys - Ede/Victoria vv 5-2

Wageningen - Fortissimo 3-5

Poule 9

Stand:

1.Otterlo 3-9 9-1*

2.Wodanseck 3-4 9-5

3.Redichem 3-4 9-6

4.Woezik 3-0 0-12

02 sep 14.30

SV Otterlo - Woezik 6-0

Redichem - Wodanseck 4-4 

09 sep

Wodanseck - SV Otterlo 0-1

Woezik - Redichem 0-4

16 sep

Wodanseck - Woezik 5-0

SV Otterlo - Redichem 2-1

Poule 23

Stand:

1.Advendo'57 3-9  19-3*

2.Uchta 3-4 8-8

3.Kesteren 3-4 7-10

4.Dodewaard 3-0 5-19

02 sep

Kesteren - Advendo '57 1-6

Dodewaard - Uchta 2-5

05 sep

Advendo '57 - Dodewaard 10-2

09 sep

Uchta - Kesteren 3-3

16 sep 14.30

Dodewaard - Kesteren 1-4

16 sep 15.00

Advendo '57 - Uchta 3-0

Poule 48

Stand:

1. MASV 3-9 21-3

2. OSC 3-6 9-9

3. WVW 3-3 6-8

4. Edesche Boys 3-0 0-16

03 sep

OSC - WVW 5-2

MASV - Edesche Boys 11-0

10 sep

Edesche Boys - OSC 0-3

WVW - MASV 2-3

17 sep

Edesche Boys - WVW 0-2

OSC - MASV 1-7

Poule 61

Stand:

1. ONA'53 3-9 11-5

2. FC Jeugd 3-4 10-8

3. Arnhemia 3-3 4-6

4. Unitas'28 3-1 5-12

03 sep

ONA '53 - Arnhemia 2-0

FC Jeugd - Unitas '28 3-3

10 sep

Arnhemia - FC Jeugd 1-4

Unitas '28 - ONA '53 2-5

17 sep 14.00

ONA '53 - FC Jeugd 4-3

Unitas '28 - Arnhemia 0-3

 

VROUWEN

1.DTS Ede  3-7 17-1*

2. Heerenveen 3-4 7-1*

3. ACV 3-3 2-10

4. Hollandsche Veld 3-0 0-14

 

zaterdag 2 september 2017 

ACV - Hollandscheveld  2-0

DTS '35 Ede - V.V. Heerenveen  1-1

zaterdag 9 september 2017 

Hollandscheveld - DTS '35 Ede  0-9

V.V. Heerenveen - ACV 3-0

zaterdag 16 september 2017 

V.V. Heerenveen - Hollandscheveld  3-0

ACV  - DTS '35 Ede  0-7

 

* naar volgende ronde