• Theo Beumer

Uitslagen en programma oefenwedstrijden Edese voetbalclubs (Update)

EDE De voetbalclubs gaan vanvond (dinsdag) verder met de voorbereidingswedstrijden.

Gespeeld worden de onderstaande wedstrijden. Zodra de uitslag bekend is wordt het bericht geactualiseerd.

 

Dinsdag 22 augustus

DTS Ede - NSC Nijkerk 0-1

Zwart Wit 28 - Otterlo 1-3 Miels Blotenburg, Michiel Broekhuizen en Alvin Broekhuizen 

Ede/Victoria - Harskamp 7-0 Ozan Kose 2x, Omid Hassani en Mohammed Messaoui 3x en Hannes Bloemendal 

Woudenberg - Lunteren 1-1 Eliza Abraham 

 

Donderdag 24 augustus

Advendo'57 - Lunteren 20.15

Otterlo - SDZZ 20.30

 

Uitslagen zaterdag 12 augustus:

Fortissimo - IJFC 2-3 Doelpunten Fortissimo Martin Speelziek en Roy Bijsterveld

Hoevelaken -Lunteren 0-1 met Davy Pol als doelpuntenmaker

 

Uitslag zondag 13 augustus

WAVV - FC Jeugd 5-2 Doelpunten FC Jeugd Shently Lovert en Ahmet Kılıç

 

Zaterdag 19 augustus

Bennekom - Hillegom 0-0 

WHC - DTS Ede 1-0 

Stroe - SDS`55 3-1 doelpunt SDS '55 Rick Gerritsen

Fortissimo - Advendo '57 3-1 Chris Sangli 3x Fortissimo en Izaak van Vuuren Advendo '57

Ede/Victoria - Harskamp Vervallen Harskamp te weinig spelers  

 

Zondag 20 augustus

FC Jeugd - Allen Weerbaar  4-2 Doelpunten Ilker Ozturk 2, Kamal Hamdaoui en Mustafa Tirgil

 

Zaterdag 26 augustus

Bennekom - DTS Ede Vervallen 

Blauw Geel '55 - Veenendaal 15.00 

Candia`66 - SDS`55 14.30

DVOL - Fortissimo 17.30

Wodanseck - Harskamp 14.30

Ede/Victoria toernooi Barneveld 14.00

 

Zondag 27 augustus

SC Millingen - FC Jeugd  14.30

 

Dinsdag 29 augustus

Bennekom - De Merino's 

DTS Ede - VRC 20.00

Otterlo - Advendo'57 20.00

SDS`55 - Blauw  Geel `55 19.30

Edesche Boys - SVMM 20.00

Ede/Victoria -SDOO 20.00

 

Dinsdag 5 september

DTS Ede - WAVV 20.00

FC Jeugd - Blauw Geel '55 20.00

VVA Achterberg - Otterlo 20.00

Edesche Boys - Patria 20.00

De Paasberg - Ede/Victoria 20.00

 

Dinsdag 12 september

Lunteren -Fortissimo 20.15

Otterlo - WAVV 20.00

Edesche Boys - Jonge Kracht 19.30

 

Dinsdag 19 september

Edesche Boys - VOP 20.00

 

Dinsdag 26 september

Ede/Victoria - DIOSA 20.00

 

Donderdag 3 oktober

VVA - Lunteren 20.15