• Archief BDUmedia

Uitslagen en programma KNVB districtsbeker Oost (Update)

EDE De bekerronde op zowel landelijk als districtsniveau is op een oor na gevild. Slechts Lunteren komt komende dinsdagavond 2 september nog in actie.

 

De volgende ploegen uit de gemeente Ede hebben zich geplaatst voor de eerstvolgende knock-out bekerronde: Bennekom, Advendo'57, Otterlo en FC Jeugd. .

 

Bij de vrouwen wist DTS Ede zich voor de volgende bekerronde te plaatsen.Het uitslagen en (eind) standen zijn: 

 

Landelijk: 

 

22 augustus:

DTS Ede - De Merino's 1-2 

 

29 augustus:

DOVO - DTS Ede 2-1 

 

1 september:

De Merino's - DOVO  20.00 

 

Stand:

1.De Merino's 1-3 2-1*

2.DOVO 1-3 2-1*

3.DTS Ede 2-0 2-4 

 

22 augustus:

SV Venray - Bennekom 2-6

De Bataven - SC Bemmel 2-1 

 

25 augustus:

Bennekom - De Bataven 2-2

SC Bemmel - SV Venray 1-5 

 

29 augustus:

Bennekom - SC Bemmel  2-1 

 

30 augustus

De Bataven - SV Venray 2-1 

 

Stand:

1. Bennekom 3-7 10-5

2. De Bataven 3-7 6-4

3. SV Venray 3-3 7-9

4. SC Bemmel 3-1 3-9 

 

District Oost: 

 

Poule 34:

1. FC Jeugd 3-9 18-0

2. Fortissimo 3-6 17-8

3. vv Barneveld 3-3 6-7

4.. GVC 3-0 5-31 

 

18 augustus:

FC Jeugd - GVC 14-0

Barneveld - Fortissimo 2-4 

 

25 augustus:

Fortissimo -GVC 13-3

FC Jeugd - Barneveld 1-0 

 

29 augustus:

GVC - Barneveld 2-4

 

30 augustus:

Fortissimo - FC Jeugd 0-3 

 

Poule 62:

1. WAVV 3-9 19-2*

2. Dodewaard 3-6 5-12

3. Ede/Victoria 3-3 4-8

4. Kesteren 3-0 3-9 

 

18 augustus:

Dodewaard - Ede/Victoria 3-1

Kesteren -WAVV 1-5

 

25 augustus:

WAVV - Dodewaard 10-0

Ede/Victoria - Kesteren 2-1 

 

29 augustus:

WAVV - Ede/Victoria 4-1

Dodewaard - Kesteren 2-1 

 

Poule 75:

1. Sparta N 2 3-9 15-4*

2. Lunteren 2-3 5-6

3. SKV 3-3 10-6

4. Wodanseck 2-0 0-14 

 

18 augustus:

Lunteren - SKV 3-2

Wodanseck -Sparta N 2 0-8

 

25 augustus:

Sparta N 2 - Lunteren 4-2

SKV- Wodanseck 6-0 

 

29 augustus:

Sparta N 2 - SKV 3-2

 

1 september:

Lunteren - Wodanseck 20.00 

 

Poule 77:

1. Advendo '57 3-6 9-3*

2. Blauw Geel '55 3-6 7-4

3. SDS '55 3-6 5-5

4. Hoevelaken 3-0 1-9 

 

18 augustus:

Hoevelaken - Advendo '57 0-4

Blauw Geel '55 - SDS '55 3-0 

 

25 augustus:

SDS '55 - Hoevelaken 3-1

Advendo '57 - Blauw Geel '55 4-2 

 

29 augustus:

SDS '55 - Advendo '57 2-1

Hoevelaken - Blauw Geel '55 0-2 

 

Poule 78:

1.Otterlo 3-9 12-1*

2. Terschuurse Boys 3-6 15-3

3. Harskamp 3-1 3-13

4. Edesche Boys 3-1 3-16 

 

18 augustus:

Otterlo - Harskamp 5-0

Terschuurse Boys - Edesche Boys 9-0

 

25 augustus:

Edesche Boys - Otterlo 0-4

Harskamp - Terschuurse Boys 0-5 

 

29 augustus:

Edesche Boys - Harskamp 3-3

Otterlo -Terschuurse Boys 3-1 

 

Vrouwen beker voetbal 

 

1. DTS Ede 3-9 24-2*

2. FC Gelre 3-6 9-14*

3. ASC 3-3 8-12

4. DVC'26 3-0 6-10

(Nrs 1 en 2 gaan door naar de volgende ronde) 

 

22 augustus:

DTS Ede - DVC '26 9-2

FC Gelre - ASC '62 4-2

 

26 augustus

ASC '62 - DTS Ede 0-6

DVC '26 - FC Gelre 2-5 

 

29 augustus

DTS Ede - FC Gelre 9-0

ASC'62 - DVC '26 6-2

 

*= Naar volgende bekerronde