• 2-1

    Theo Beumer

Programma en uitslagen bekerwedstrijden (update)

EDE  De laatste speelronde KNVB districtsbeker is vrijdagavond gestart.

DTS Ede haalde in Lunteren hard uit. De 5-1 winst betekent dat DTS Ede zich heeft geplaatst voor de knock-out fase. 

Eersteklasser Bennekom was al zeker van de volgende ronde. FC Jeugd voegde zich daarbij na een 5-0 zege bij Edesche Boys.l.

De overige ploegen mogen zich volledig gaan richten op de op 3 en 4 september beginnende competitie.

 

Uitslagen en standen:

 

KNVB District Oost

Groep 1:

1.Terschuurse Boys 3-6 8-5

2.Advendo '57 3-6 8-7

3.Barneveld 2-3 6-8

4. SDV Barneveld 2 2-0 3-5

 

20 augustus:

SDV Barneveld 2 - Terschuurse Boys 1-2 

Advendo '57 - Barneveld 5-2

 

23 augustus:

Barneveld - Terschuurse Boys 4-3

SDV Barneveld 2 - Advendo '57 2-3

 

27 augustus:

Terschuurse Boys - Advendo '57 3-0

 

30 augustus

Barneveld - SDV Barneveld 2 20.00

 

Groep 53

1. Zwart Wit '63 3-9 7-2*

2. Beekbergen 3-6 6-2

3. SDS '55 3-3 5-7

4. Harskamp 3-0 4-11

 

20 augustus:

Beekbergen - SDS '55  2-1

Harskamp -Zwart Wit '63 1-3

 

23 augustus:

Zwart Wit '63 - SDS '55 3-0

Beekbergen - Harskamp 4-1

 

27 augustus:

Zwart Wit '63 - Beekbergen 1-0

SDS '55 - Harskamp 4-2

 

Poule 62

1. FC Jeugd 3-6  12-2

2. Fortissimo 3-6 8-5

2. SC Oranje (Za) 3-3 9-10

4. Edesche Boys 3-0 1-13

 

20 augustus:

SC Oranje (za) - Edesche Boys 6-1

FC Jeugd - Fortissimo 4-0

 

23 augustus:

Fortissimo - Edesche Boys 2-0

SC Oranje (za) - FC Jeugd 2-3

 

27 augustus:

Fortissimo - SC Oranje (za) 6-1

28 augustus

Edesche Boys - FC Jeugd 0-5 

 

Poule 85

1. OVC '85 3-9 5-2*

2. Redichem 3-3 7-7

3. RVW 3-3 6-7

4. Ede/Victoria 3-3 5-7

 

20 augustus:

OVC'85 - Ede/Victoria 1-0 

RVW - Redichem 3-2

 

23 augustus:

Redichem - Ede/Victoria 4-2

OVC'85 - RVW 2-1

 

27 augustus:

Redichem - OVC '85 1-2

Ede/Victoria - RVW 3-2

 

Poule 87

1. FC Horst 3-9 17-1*

2. Otterlo 3-6  4-4

3. Stroe 3-3 2-4

4. ZVV '56 3-0 1-15

 

20 augustus:

Stroe - FC Horst 1-3

 

23 augustus:

Otterlo - FC Horst 0-3

Stroe -ZVV'56 1-0

 

27 augustus:

Otterlo - Stroe 1-0

FC Horst - ZVV'56 11-0

 

30 augustus:

ZVV'56 - Otterlo 1-3 

 

KNVB Landelijk beker eerste ronde:

 

17 augustus:

AFC '34 - Bennekom 4-1

Bennekom uitgeschakeld

 

Landelijke districtsbeker:

Poule 77

1. DUNO D 3-9 17-5*

3. SC Bemmel 3-4 6-7*

2. Rheden 3-3 12-12

4. Blauw Geel '55 3-1 3-14

* Ronde verder

 

20 augustus:

DUNO D - SC Bemmel 3-1

Rheden - Blauw Geel '55  6-1

 

23 augustus:

Blauw Geel '55 - SC Bemmel 2-2

DUNO D - Rheden 8-4

 

27 augustus:

Blauw Geel '55 - DUNO D 0-6

 

28 augustus:

SC Bemmel - Rheden 3-2

 

Poule 78

1. Bennekom 3-9 12-4*

2. DTS Ede 3-6 11-5*

3.Lunteren 3-3 6-9 

4. OBW 3-0 4-15

*Ronde verder

 

20 augustus:

DTS Ede - Bennekom 0-2

OBW -Lunteren 0-3 

 

23 augustus:

Lunteren - Bennekom 2-4

DTS Ede - OBW 6-2

 

26 augustus:

Lunteren - DTS Ede 1-5

 

27 augustus:

Bennekom - OBW 6-2

 

VROUWEN

Poule 14

1. DTS Ede 2-6 12-1

2. Prinses Irene 3-6 7-7

3. VDZ 2-3 1-3

4. FC Gelre 3-0 0-9

 

20 augustus:

Prinses Irene - DTS Ede 1-7

 

21 augustus:

VDZ -FC Gelre 1-0

 

24 augustus:

Prinses Irene - VDZ 3-0

FC Gelre -DTS Ede 0-5

 

28 augustus:

FC Gelre - Prinses Irene 0-3 

 

28 september:

DTS Ede - VDZ 20.15