• Ed Oudenaarden

Ede Stad feliciteert alle geslaagden

EDE Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd en de herkansers uiteraard veel succes gewenst!

Middelbare scholen die hun geslaagden ook in deze lijst opgenomen willen zien worden, kunnen contact opnemen via ede.stad@bdu.nl.

Ede, Marnix College

Gymnasium

BENNEKOM: Niels Lourens, Maarten Markering, Sophie Ribbens

EDE: Ardin van Emmerik, Josephine Hilberink, Danique Hofstede, Sem van Roekel, Daniel Versluis, Daan Willems

Atheneum

BENNEKOM: Ilse van Amerongen, Stijn van den Berg, Annick Evers, Sacha de Haan, Yvette Lambi, Judith Langhout, Thijs Molendijk, Hans Poldervaart, Jasper Ros, Elseline Smith, Koen Volkering, Vera de Weerd

EDE: Aafke Arts, Yasmine Aznadi, Vincent Bashandy, Amber van Bergeijk, Foke van de Blaak, Mei-Li Bogaart, Anne Buizer, Ruben Dadema, Emma Donkers, Sanne Eegdeman, Tieze van den Elsen, Björn van Engelenburg, Leonie Florijn, Jeanine Fluit, Glennys Govaerts, Floor ter Haar, Stefan Heijkamp, Anna Jansen, Selma de Jong, Famke Kooij, Lukas van der Lans, Arwen van der Leeuw, Bram Middelkamp, Luna Muller, Stijn Nienhuis, Coen Plaat, Brechtje Polman, Marilène van Reenen, Masja de Ridder, Marije van Schagen, Tom Scheffers, Marieke Scholtes, Linde Steinbusch, Marieke Stuit, Matthijs Teunis, Lars Teunissen, Daphne Titalepta, Meike Verhoef, Noah Verhoeven, Luc Vorsteveld, Steven Wagter, Danique van Wijk, Rosanne de Wit, Isa Witteveen, Kübra Yilmaz

HARSKAMP: Berend Ooms, Wouter Ooms, Daan Vellinga, Dionne Witschge

LUNTEREN: Fleur Rosier, Annelotte de van der Schueren, Jochem Schut, Sook Willemsen

OTTERLO: Else Konstapel, Tim Orth

Havo

BENNEKOM: Denice van Doorn, Nathalie Hans, Jorn Holtrop, Sabine Knoll, Thijs Korver, Miriam Langhout, Youri Mulder, Floris van Wingerden, Menno Zeillemaker, Wyco Zweekhorst

EDE: Michael Aalders, Zakaria Aboussaid, Intissar Azarkan, Xamira Baggel, Kübra Bas, Lucas van den Berg, Christiaan Beumer, Michelle Breurman, Maarten Burger, Max Cattel, Nils Deelen, Ferdi Demirel, Davey van den Dries, Fien Driessen, Judith van Ee, Tara van Eldik, Xander Erken, Louise Feber, Rachèl van Ginkel, Rafaëlla Guirguis, Isa Heikamp, Sven de Hilster, Zoë van Holland, Melvin Hoogkamer, Stan Hovingh, Milan Huisman, Susanne Jacobs, Menno Jansen, Houda Kallita, Fleur Klok, Lina Klompmaker, Junior van der Kolk, Kirsten Komen, Katelijne Kraaij, Anna Kramer, Ruben Kuiper, Dewi Luna Kuipers, Jung Ho Loos, Fatima El Maadouri, Andrej Misset, Hajar El Moussati, Seyda Mutlu, Maarten Nijenhuis, Larissa van Noord, Laura Osinga, Farra Ottenhoff, Ruben Peters, Sanne Plaat, Jelmer van Riet, Emma Rutenfrans, Marco Al Saadi, Jewel van Schaik, Tyrel Schoonderbeek, Luuk van Setten, Daan Soetendaal, Lotte Soetendaal, Lizzy Stilma, Sjoerd Tubée, Youri Verwoert, Daniëlle van de Weerdhof, Kim Zetzema, Thomas de Zoeten

HARSKAMP: Eva Goddijn

LUNTEREN: Robin Bekke, Steyn Biesters, Jonne Blok, Thorsten Broers, Jelmer van Dijk, Eline Mol, Jiddo van der Vlist

OTTERLO: Stefan van den Berg, Fleur van Driesten, Esmée van den Hatert, Emma Pluim, Koen van de Pol, Elise Volk

Mavo

BENNEKOM: Anne-Joëlle Jansen, Lonneke van Lit, Christian Nickesen, Jan-Julius Trooster, Stijn Visser, Remco de Weerd

EDE: Nouhaïla El Abbassi, Jelmer Achterberg, Didi Akkerman, Imme Beckx, Nick Beekman, Jurriën de Bekker, Francis Bendah, Nordin van de Berkt, Reinder Bijmholt, Fleur van Bilsen, Thijs Bosboom, Jeffrey Broenink, Madelon van Dongen, Marvin Dorlas, Noa Edelenbos, Marten Eggermont, Najwa Hamdaoui, Michael Hardeman, Joost Holterhues, Niels Koevoets, Asia Mansouri, Tessa Mekke, Annabel Oosting, Daniël Ouwendijk, Miray Özcan, Yiannis Patanas, Melissa van de Pol, Philippe Pourquié, Aaron Reugebrink, Marjolein van Rijswijk, Megan Seelt, Annemijn Soetendaal, Rick Steenhorst, Charlotte Veenema, Ronan Vent, Sam Viset, Lisa Voros, Zoë Weber, Seb op de Weegh

LUNTEREN: Fleur Mijnten, Pien Snoijink

OTTERLO: Ruben Hazeleger, Ruben Kampert, Max Meijer, Roan Nagel, Tessa Rap

Ede, Groenhorst

Basisberoepsgerichte leerweg

Bennekom: Naomi Adams, Alwin van Buren

Ede: Daniëlle Bouwman, Merel Harsevoort, Niels Hekking, Ryan Heusschen, Noah van den Heuvel, Emiel de Jonge, Ramona Ketelaar, Cinthia van de Kraats, Dennis van Kralingen, Selena Kühl, Tanja Kuiper, Shanique Post, Benjamin Scheele, Jarno Smit, Anne Steenbergen, Nina Strilakos, Rico van der Wal, Tina Zandbergen, Romaissa Zoubir

Kaderberoepsgerichte leerweg

Bennekom: Folke Altena, Daphne van Bruxvoort, Noa Busser, Esmee Maassen

Ede: Joël Aartsen, Demi de Bont, Jessie Bootsman, Romy Dominicus, Ezra Gaikhorst, Thijs Geijtenbeek, Romek den Hartog, Sharon Hoksbergen, Jason van Holland, Fatima Imhaouran, Mikayla van de Kraats, Jurre Luiting, Viktorija Martusevičiūté, Anne Prins, Robin Randwijk, Audrey Rikkers, Yme de Rond, Levi Roos, Mirre Terwel, Joël Toet, Mik van den Top, Demi Venema, Bo Wiersema, Romy van Wirdum, Souraya Zoubir

Lunteren: Wilco Rozemeijer

Gemengde leerweg

Ede: Sanne van den Arend, Kirsten van den Berg

Theoretische leerweg

Bennekom: Denise van Barneveld, Robin Stevens

Ede: Angelique Aben, Julian Bonnecroij, Irja Brehen (cum laude), Chloë van den Brink, Puck Dirven, Dorien van Eijnsbergen, Deborah de Gier, Lise Hazenboom, Floortje Heijnen, Kimberley van den Heuvel, Mandy Hol, Birgit Koops, Renée de Kreuk, Elles Methorst, Ilse Methorst, Tess van der Meulen, Evi van den Oever, Noa Tanis, Anouk van Veldhuizen, Robin Zaaijer, Martijn Zuidveld

Lunteren: Michael Gaikhorst

Van Lodenstein College, Ede Praktijkonderwijs

Getuigschrift Praktijkonderwijs

Barneveld: Arnout Blankestijn, Marien van Bruggen, Evan van 't Foort, Woujan Huijbertsen, Nelleke

Mastenbroek, Willemijn Roest, Alieke van Vliet

Bennekom: Anna Marie Hogenhout, Henrik van Steenbergen

Dodewaard: Anton de Bruin, Geurt Hoogstraten

Ede (Gld.): Jonathan van de Bovenkamp, Wilbert Drost, Gerbert Flier, Renske van Veldhuizen

Ederveen: William van Deelen, Stevelien van Manen

Elst (Ut.): Geertrude Bouwman

Harskamp: Lennard Maasen

Huizen: Cor Bource

Kesteren: René Peterse

Kootwijkerbroek: Coriene Blankestijn, Jan de Boer, Lennard ten Broeke

Leusden: Jan Willem van der Grond

Neerijnen: Wilbert van Doorn

Ochten: Anthonie de Greef

Opheusden: Martin van Dorland, Leendert Kruijsse

Overberg: Harmen van Gent,

Rhenen: Leonie Blaak, Margriet van der Kolk, Arco Wortman

Terschuur: Peter Rijnsburger

Veenendaal: Manon de Bruin, Bart Vlastuin

Voorthuizen: Geerjanne Haasjes,

Woudenberg: Geert Mulder, Gerwin van Westerveld

Branchegerichte opleiding "SVA Hout"

Ede: Wilbert Drost

Branchegerichte opleiding "SVA Dierverzorging"

Bennekom: Henrik van Steenbergen

Kootwijkerbroek: Lennart ten Broeke

Terschuur: Peter Rijnsburger

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Bouwen, wonen en onderhoud

Barneveld: Woujan Huijbertsen

Rhenen: Arco Wortman

Veenendaal: Bart Vlastuin

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Dienstverlening en Zorg

Barneveld: Nelleke Mastenbroek, Alieke van Vliet

Elst (Ut.) Geertrude Bouwman

Kootwijkerbroek: Coriene Blankestijn

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Horeca, voeding of voedingsindustrie

Bennekom: Anna Marie Hogenhout

Veenendaal: Manon de Bruin

Voorthuizen: Geerjanne Haasjes

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Logistiek

Ede: Jonathan van de Bovenkamp

Opheusden: Martin van Dorland

Rhenen: Margriet van der Kolk

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Verkoop/retail

Ederveen: Stevelien van Manen

Leusden: Jan Willem van der Grond

Rhenen: Leonie Blaak

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Plant of groene leefomgeving

Barneveld: Evan van 't Foort

Dodewaard: Geurt Hoogstraten

Ede (Gld.): Gerbert Flier

Kootwijkerbroek: Jan de Boer

Opheusden: Leendert Kruijsse

Overberg: Harmen van Gent

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Installatie- en constructietechniek

Barneveld: Marien van Bruggen

Dodewaard: Anton de Bruin

Ederveen: William van Deelen

Harskamp: Lennard Maassen

Ochten: Anthonie de Greef

Woudenberg: Gerwin van Westerveld

Ede, CSG Het Streek: Locatie Bovenbuurtweg

Locatie Bovenbuurtweg, Ede

Gymnasium

BENNEKOM: Maarten Boonekamp(Cum Laude), Hilde Roijackers(Cum Laude).

EDE: Rens van der Beek, Annemaaike Brink, Else van Delen, Paul Fahner, Wies Henkens(Cum Laude), Johanna Neerken, Julia Noorlander, Hilde Vink, Thirza Vos, Govert Willems.

Vwo-Technasium

BENNEKOM: Lisanne Hubregtse(Cum Laude), Ruben van der Linden, Nienke Schouten(Cum Laude).

EDE: Sietse Backx(Cum Laude), Pim van Everdingen, Rik van Geffen, Rens Leendertz, Remco van Os(Cum Laude), Niels van 't Riet, Meike Romeijn(Cum Laude), Victor van Ruissen, Gerjanne van der Vegt(Cum Laude), Nynke de Vreugd, Hanna de Vries.

OTTERLO: Rick van Ruler, Ewout Verschuur(Cum Laude).

Vwo

BENNEKOM: Sanne Bodde, Cornelle Datema, Nienke den Hollander, Heleen Kappen, Robin van Leeuwen, Eva Nijland, Erik Jan van Norel, Ellen Pouwels, Simon Roseboom, Edward Smits.

EDE: Imara Alting, Lidian Bakkenes, Dennis Beukhof, Jenieke Blaakmeer, Kathy van Eldik, Stan Griffioen, Jelle Haitsma, Daphne Hermsen(Cum Laude), Léon van den Heuvel, Romy Holman, Daniëlle de Hoop, Veerle Klok, Romi Loderus, Reinaart van Loon(Cum Laude), Alisa Maassen, Jeroen Pelle, Dani Portier, Rick Reinders, Cecil Ruhe, Tim Schinkel, Lydia Sieben, Arianne Smits, Luc Streuper, Lisanne Timmerman, Hannah Vlastuin, Romy van Voorst, Marissa Wolfert.

LUNTEREN: Sam de Fockert.

Havo-Technasium

BENNEKOM: Hannah Lammers, Jelle Lourens, Emilie van Wonderen.

EDE: Wietse Bakker, Nathalie Dijkstra, Max Dommershuijzen, Bart Gijsbertsen, Esther de Jong, Bas Konijn, Louise van Stam, Sander Wiebing(Cum Laude).

LUNTEREN: Tijmen Hutjes.

Havo

BENNEKOM: David Aarts, Niek Baarsma, Emma Brandse, Tim van Doorn, David van Egmond, Wijnand Fredriks, Raéle Harms, Anouk Homans, Coen Jetten, Mark Kappen, Kayleigh Kuijper, Daan Leenhouts, Willemieke Meijer, Bente Moolenaar, Jelle Mur, Dirk Postma, Annelein van Roekel, Rianne Schoeman, Ruth van der Stouw, Naomi Vos, Floor van de Watering, Mariëlle Westeneng.

EDE: Jasper van den Arend, Michiel van de Beek(Cum Laude), Damian Beerta, Anne Berends, Arianne Beukhof, Joshua de Bie, Lenno Blanken, Hanneloe den Bleker, Levi Bravenboer, Marieke Brokken, Remco van Bruchem, Nathalie de Bruijn, Stan Buitenhuis, Lisanne Buurman, Manon Dalebout, Jemaine Dirkse, Sophie van den Dool, Ilse Duits, Jordy Elbertsen, Paul Fiering, Evanne Folkeringa, Wessel de Geus, Joannieke Glas, Casper Grevers, Victor Hamelink, Michelle Hannisse, Christian Hendriksen, Jaël Hessing, Marline van Hierden, Helena van Hoef, Naomi van der Hoeven, Jiska Hoogstrate, Mandy Jansen, Celine Kaldeway, Marieke Komdeur, Bram Koops, Claire Koppenjan, Myrthe Koster, Marije Kroese, Britt Kruise, Louise van der Lugt, Sera Matulessy, Allard Metz, Roy Meurs, Theo Overkamp, Yannick Ploeg, Jesse Polack, Veerle Rengelink, Maartje Schut, Iris Sittrop, Iris Smit, Anne-Roos Smits, Jason Snijder, Bart van Stam, Bram Talapessy, Renée Taling, Giel Temmink, Sofie van Til, Rosalie van der Vegt, Yoran van Veldhuizen, Noah Versluis, Mariska Verwoert(Cum Laude), Mirja Vink, David van der Woude(Cum Laude), Anne Woudenberg, Linda van der Ziel.

LUNTEREN: Barbara Hendriks, Stef van den Tempel.

OTTERLO: Casper de Rooij.

Mavo

Sector Economie

BENNEKOM: Chris van Dongen.

EDE: Roxanne Cozijnsen, Robin Exoo, Esther Harlaar, Ezra Heuker of Hoek, Geert de Jong, Joost van der Meijden, Luuk Nijland, Kemal Omerovic, Ruben den Ouden, Sharon Pen, Kim Ruijtenberg, Tobias Scheerder, Taddy Stolte, Matthijs van den Top, Kim de Vaal, Michelle Vis, Stan Wiggers, Tim Willems, Jordy Willigenburg.

Sector Techniek

BENNEKOM: Laurens van Gele, Leon Hof, Aron Pasma, Jesse Pflug.

EDE: Danny van Baalen, Arris van Deelen, Ifran Djorai, Wouter Grobben, Job van Kleij, Bachtyar Mustafa, Henk van Schoonhoven, Anton Timmermans, Sybren Wever.

Sector Zorg & Welzijn

BENNEKOM: Bruno Buis, Danee Heikamp.

EDE: Farah Alting, Yasmine Benali, Eva Bouwens, Madelief Drooger, Jody Gundelach, Lara Holland, Irene Langebeeke, Joëlla Linger, Maria Luijendijk, Irene Maurik, Laura Pelle, Lieske van der Ploeg, Fabiënne Prins, Femke van Roekel, Corina Verhoef, Meike Vooijs, Channah van Wingerden.

LUNTEREN: Melissa van 't Loo.

Ede, CSG Het Streek: Locatie Zandlaan, Ede

Vmbo - BBL

Dienstverlening & Commercie

BENNEKOM: Rik van den Hul, Mart Lek, Tu-Quiro Mac-Nack(Cum Laude), Rick Meurs, Alessio de Ruiter, Naomi Swennes.

EDE: Juggy van Beek, Edanur Bekar, Kubilay Bektas, Omar Ben Saddik, Amber Blumink, Daniëlle Boadi, Veerle Bossink, Ghizlane El Bouichi, Robin van Caem, Romy Chaigneau, Daniella van Dijk, Stephan Elbertsen, Sahin Ergezer, Brandon Faulhaber, Gül Gülistan, Berna Gündüz, Mohamed El Hamdaoui, Luca Hansen, Adil El Hassnaoui, Marc van Hensbergen, Youssra El Kadouri, Melda Karpuz, Manar El Kaztiti, Levi Kempkens, Soulaiman Khabbabi, Rowena Klein, Desmond Knoll, Oualid Koraichi, Cato van Leeuwen, Langeza Mahmoud, Mark Meerveld, Rüya Nazligül, Justin Pater, Mahdi Roble, Melanie Schalk, Jermo Smit, Jera Sohilait, Serkan Temel, Rico Versteeg, Rachel Verweij, Nikola Vukasinovic, Daan van Wijk.

Techniek Breed

BENNEKOM: Coen Scholing.

EDE: Mike van de Biezen, Luca de Bree, Michael Gidding, Vincent Jansen, Nick Lefers, Dogukan Sanli, Jory Starkenburg, Danny Veenhof, Denzel de Vos, Jeremy Willemse,

Vmbo - KBL

Dienstverlening & Commercie

BENNEKOM: Dieuwke Altena, Bente Hesselink, Nina Michel, Danique van Reemst.

EDE: Yljas Ahdour, Abderrahim Aktitou, Imane Atibi, Oumnia Azarkan, Meryem Aznadi, Danny Borgers, Jawad Boughlala, Anis El Bouhlali, Djamier van den Brink, Noëlle Dekker, Remco Donkelaar, Maud Ficke, Mélanie Finat-Duclos, Badr Ftatchi, Daryl Haalboom, Zakaria El Hamdani, Meryam El Hammouchi, Sander ten Hove, Boyd van Huisstede, Sarah van Ingen, Kevin Iriskic, Imke Jansen, Dejan Knevel, Mike Kornmann, Zoë Koudijs, Jamie van Laar, Ron van der Linden, Thomas van der Linden, Shiwani Mahesh, Jayanti Mohan, Ibrahim El Morabit, Mohamed Mow, Magdi Noval, Julia Obbink, Marley van der Roest, Leroy Sarante Encarnación, Pim Scheffel, Neeltje Schuurman, Carla Willemsen, Melody Zahed, Randa Ziani.

Techniek Breed

BENNEKOM: Sven Adams, Ruben Lagerweij, Mick Schneider.

EDE: Glenn Arends, Dylan van den Bogaerdt, Bas Hazeleger, Ricardo Ket, Maarten Roest(Cum Laude), Rob Schipper, Tyrone Veldhuisen.

Vmbo - GL

Sector Economie

BENNEKOM: Joaquin Schouten.

EDE: Coen Bammens, Nathan Broers, Ryan Gobind, Koen Hiemstra, Rachel van Hoek, Ashley van Ingen, Samed Korkmaz, Youssri Raghi, Laurent Ribbers, Dave Soerjaman.

Sector Techniek

BENNEKOM: Matthijs van Voorthuizen.

EDE: Sylvester Zeggelaar.

Sector Zorg & Welzijn

BENNEKOM: Thomas Laisina, Isa van Voorthuizen.

EDE: Yunus Coskun, Tobias van Harselaar, Mohammed Hazzat, Nino van der Hoven, Wiktoria Los.

Mavo

Sector Economie

BENNEKOM: Jeroen van Ommeren, Maarten Pol, Auree Verduin.

EDE: Rick Bumbulovic, Nathan van Hijum, Sanne Hogendoorn, Dean van der Hoven, Jack Li, Kevin Loef, Anton Melles, Rowan Merkies, Aynur Özsercan, Robin Roseboom, Rozemarijn Snijders.

WEKEROM: Nelleke van Dam.

Sector Techniek

EDE: Marnix Kamminga, Sander Teunissen.

Sector Zorg & Welzijn

BENNEKOM: Maike Heij, Doran Hendriksen, Sophia van de Peppel.

EDE: Debora van den Brink, Jessy Hendriksen, Mandy van Hoek, Naomi Oussoren, Joyce Rietberg, Ingrid Roos, Ilse van Schaik, Fleur Stunnenberg, Elena van Voorst, Jason Wijnen.

Ede, Pallas Athene College

Havo

Bennekom: Jesse Andrieu, Thijs Baan, Quinty Leenhouwers, Pieter van Norel, Siem Regensburg, Emiel van Schaik, Roos Scherrenburg, Marijn van der Schouw, Marijn Soede

Ede: Hajar Aznadi, Jill Baaij, Saskia van Beek, Marloes Blaauw, Jim Blokland, Diede Bos, Daan Breman, Tamara Bronsvoort, Willemiek van Deelen, Liam Diepeveen, Ryan van Donkelaar, Dylan van Essen, Lisa van der Goes, Madelief Groenendijk, Romee de Groot, Fleur van de Haar, Leon ten Have, Erik Hendriksen, Amber van Herp, Daniëlle Hoek, Gianni Hut, My Hang Huynh, Kimberly Jochems, Daan Kieft, Floor Kooij, Ruben Kooij, Giovanni Kreuzen, Rebecca Mekking, Jari Merlijn, Femke Metz, Anne van de Mheen, Keetie Moerland, Wouter Nauta, Merel van de Pol, Manon Reesink, Marije van Riet, Noera van Rossem, Tobias de Ruiter, Kaj Schuppers, Daniël Sie, Chris Smit, Arend Jan Vermaat, Nick, Wien, Emir Osman Yilmaz, Chris Zwennis

Harskamp: Christel Heuseveldt

Lunteren: Sven Wijgman, Luuk Wijnberg

Mavo

Bennekom: Jarno Butz, Samuel van Dam, Joris van Etten, Max van Hasselaar, Youri Hensen, Stijn Hofman, Sietske Hugenholtz, Cas Scheppers, Sofie Sialino, Carien Streng, Mark Vermin, Quentin van der Aa, Kimberly Aalberts, Mark Aben, Jorden van Aggelen, Noursin Badr, Sharina Biekram, Max Bouwmeester, Chendo van Brakel, Tom Buizer, Milou van den Dam, Nina Dekker, Alma Delic, Sharena Doelman, Ilyas Durak, Jeroen Goris, Rowaida Hamdan, Daan Harmsen van der Vliet, Christian van de Hoef, Mikka Hooijer, Suzanne Horlings, Rens van der Kolk, Fleur Krouwel, Sanne Loos, Demi van der Meijden, Hannah Mol, Myrthe Pastoor, Marijn Pol, Daniël Ras, Danique van Ravenswaaij, Alexander Roosendaal, Romy Salakory, Mayke Schieni, Ryan Schut, Huib Siefkes, Seher Sonmez, Robin Tai Tin Woei, Wendy Teunissen, Arno Theuws, Jurre Top, Sophie Vink, Mirella Waaijenberg, Rohan Weimer, Ivo Welgraven, Suzanne Westerhof

Ederveen: Mats de Ridder

Harskamp: Lars Verburgh

Lunteren: Ismail Abdullahi Hassan, Pieter Voorhout

Otterlo: Cheyenne Sijmons

Vwo

Bennekom: Marjes Butz, Vincent Ribbens

Ede: Dyoerdt Alkema, Chiel van Baardwijk, Lennert Bakelaar, Lamyae El Bakkali- El Ammari,

Yorrick Bakker, Tom Bakker, Laurens Bles, Charlotte van Doorn, Romy Fluit, Thijn Gorissen, Jerom Götz, Katinka Harmsen, Jan Heersmink, Jeroen van den Heuvel, Jip Hofma, Anniek Jansen, Finn de Jong, Marloes Klaasse, Fleur Koolstra, Marieke Kropman, Rosa de Kruif, Joël Lapré, Romy Linders, Brandon van Londen, Max de Man, StefanNeutel , Anne Pater, Thomas van Peursem, Mildred Plooij, Celine van Rhee, Noa te Riele, Amber van Roon, Olivier Roosendaal, Kjell Schipper, Hessel Tornij, Stein Vermeir, Marloes Voogd, Leon van Wijk

Lunteren: Anneloes Kriek

Ichthus College Veenendaal

VMBO Theoretische leerweg

Bennekom: Barbara Jansen, Eline van Steenbergen, Elise Doeleman, Mariëlle Joosten, Rik van Leeuwen.

Ede: Anne-Marije van Geerenstein, Bart Kloppenburg, Chiel Koole, Gera Jansen, Jeroen van den Brink, Joanne Kalkwiek, Joëlla Moree, Levi Kuipers, Mees Lindemulder, Noël Kemman.

Ederveen: Leendert Peters, Nienke Haalboom, Rianka van Bennekom.

Lunteren: Diederik Lagerweij, Georgo van den Top, Gerco van de Munt, José van Geresteijn, Reginald van Grootheest, Ruben Codée.

Hoger Algemeen Voortgezet Onderwijs

Bennekom: Anne Meissner,Dianne Janse,Elise Haalstra,Sifra de Haan.

De Klomp: Celine Verhoef, Matthias Petri.

Ede: Annerie Havelaar,Arjan van Wagensveld,Daan Leppink,Demi Groeneveld,Elian van Malestijn,Eliene Kloppenburg,Hanneke Veldhuizen,Henriëtte Hol,Iwan Veenstra,Jannette Terpstra,Job van Hoek,Lianne Schraal,Merel van den Houten, Pauline Heutink,Rik Hakvoort,Steven van Leeuwen,Wille-Maaike van Rheenen.

Ederveen: Lieke van de Vendel,Robert Merkens.

Lunteren: Evita van Heerd,Jelle Leistra,Joëlle Bouw,Margit Vaarkamp,Marieke van den Berg,Roland van der Vegt.

Atheneum

Bennekom: Wilco Adams.

Ede: Egbert van Wagensveld, Henk-Jan van Setten, Hidde Woudsma, Rick van Heusden, Willem de Bonte.

Ederveen: Lisanne van de Beek.

Lunteren: Melanie Voskuil.

Gymnasium

Ede: Anneke Ellens, Ardin Ros, Joosje Mesie, Kirsten Wildschut.

Lunteren: Eline Slokker.

Openbaar Lyceum Zeist

VWO

Ede: Sanne Verschraagen

RSG Pantarijn, Locatie VMBO Wageningen

VMBO, Basisberoepsgerichte leerweg

Bennekom: Romy Meijer

Ede: Sam Schoeman

VMBO, Kaderberoepsgerichte leerweg

Bennekom: Dennis van Deest, Jennifer Onderstal, Amber van de Ree, Nina Tolsma

Ede: Mike Bouwman, Taib Erdem, Dilano 't Gilde, Stijn Luiten

Harskamp: Marco Bracht

Mavo

Bennekom: Mees van den Goorbergh, Valerie van den Hoff, Daan van den Hul, Marlon van Manen, Jilles Rijken

Ede: Jens van Grootheest, Suzanne Kiyedi,

Havo

Bennekom: Koen Baudewijns, Pim Burghoorn, Rozemarijn van Doornum, Jort Jongsma, Remco van de Logt, David van Snippenberg, Roos Willemsen,

Ede: Vera Grond, Julie Melis, Iris Messink,

Vwo

Bennekom: Pieter Boek, : Naut de Bruin, Tessa Claassen, Maaike Lukkien, Anne Meekel, Myrthe van der Velden, Jitske de Vries, Mats van der Zee

Ede: Mila Keijer

De Meerwaarde, Barneveld

Gemengde leerweg (3 jarig)

EDE: Remi Jansen

EDERVEEN: Rico Kampert, Stijn van Geresteijn

LUNTEREN: Bouwe Malestein, Thomas Burgwal, Willem Bouw

Gemengde leerweg

EDE: Jelle Heidstra, Joël van Rijsbergen, Laura Jansen, Mark van Wagensveld, Matthijs Ottink, Robin Houbolt

HARSKAMP: Wilhelmijn Jacobsen

LUNTEREN: Anisa Scherrenburg ,Arriënne Boon, Elise Klomp, Giovano de Fretes, Janine van de Pol, Jan van Rinsum, Jeffrey Hardeman, Lissa van de Hoef, Patrick de Vries, Randy Kieft, Rosalie Luchies, Zoë Dekker

OTTERLO: Jade van der Hoef, Robin van den Broek

WEKEROM: Natasja van Wijk

Theoretische leerweg

EDE: Bram van den Nieuwendijk, Denise de Ridder, Elian de Jong, Lenard Schreuder, Marvin van Stempvoort, Michael Osayande, Pedro Snetselaar, Piet de Bruin, Rik Meijer, Stijn Neeleman, Tijmen Sterk

EDERVEEN: Fabian Boon, Gerjanne van Roekel, Jeanine van Ekris, Sanne van Geresteijn

HARSKAMP: Niels Pater, Rieneke van Lagen, Stan Pol

LUNTEREN: Christian van den Broek, Femke Bouw, Gerjon Lagerweij, Gijsbert van Oort, Hans van Wolfswinkel, Henrico Teunissen, Rick Rodenburg, Willemijn Prinsen, Wilmanda van den Brink

OTTERLO: Jeske Vellinga, Job Huisman, Marjolein Hulstein, Tamara van Luttikhuizen

WEKEROM: Bianca van de Lagemaat

Basisberoepsgerichte leerweg

EDE: Stefan Adams, Diederick van Eckeveld, Mike Degenaar,

EDERVEEN: Angelique Hardeman, Frank van Brummelen, Jameny Nelwan, Jarom Evers, Jorick Nap, Thijs Brouwer

HARSKAMP: Angelique van Beek, Jaella Beijma, Jasper de Jong, Joost Ploeg, Laurens van Engelenhoven, Mandy Donkervoort, Maria Verspaget

LUNTEREN: Annemarèl van Doorn, Cynthia Bos, Ingrid van Harten, Janienke Ebbers, Janita Vermeer, Jermaine Dijkstra, Jouke van den Hudding, Julie Jet Veldman, Marijke van Dam, Marin Lagerweij, Rik van Middendorp, Thijs Janssen, Thomas Stroomberg, Twan van Essen

OTTERLO: Maarten Boosman, Michelle Groeneveld, Sven Staal

Kaderberoepsgerichte leerweg

DE KLOMP: Dirco Willemsen

EDE: Bernice Teunissen, Esmée van Enk, Harm Dijkstra, Iwana Willemsen, Jacco van Velthuizen, Koen van Leuven, Lars Koops, Margreet Bakkenes, Nick Mastenbroek, Noa Fennema, Saviro Siegers

EDERVEEN: Rik van Heerdt

HARSKAMP: Arjo van den Brink, Jesse Vuijst, Quinty van Gerder

LUNTEREN: Anne van de Lagemaat, Bo Herder, Calabro van de Burgt, Dave Leenders, Elise Roelofsen, Elise van Harn, Eva Verbeek, Henk Pater, Jarno Blankestijn, Larissa Bos, Larissa Verbeek, Lisette Roelofsen, Marilène Verbeek, Menno Karsten, Niels van den Brink, Romee Verschuur, Sanne Bos, Susanne Evers, Tessa Vlastuin, Yannick Vlastuin

OTTERLO: Caithlin Veldman, Carlijn Jansen, Killian Veldhuizen, Lynn van Alfen, Sharon van de Kraats

WEKEROM: Jordy Kennis, Merel Klein, Michelle Elbertsen

Praktijkonderwijs Entree

BENNEKOM: Jeroen Wester, Michael van Steenbergen, William Kroesbergen

EDE: Diederik de Haas, Fabiënne van den Boogaard, Joey Bijl, Joyce Storm, Tadvid Piar

EDERVEEN: Erik Bleijenberg

LUNTEREN: Danny Cluistra, Gerard Brandsen, Jorinda Hardeman, Moana Klomp

OTTERLO: Joëlle Hazeleger

Certificaat Praktijkonderwijs

EDE: Niels Cornelissen,

EDERVEEN: John van Ravenhorst

LUNTEREN: Marc van Grootheest, Ruben van Dijk

Johannes Fontanus College, Barneveld

Mavo

Ede: Janelle Willigenburg

Harskamp: Jurre Alma, Sybe Alma, Henrick Blankespoor, Nadine Brons, Ingeborg Duits, Tom Hol

Lunteren: Gwenny Brink, Tommie Buisman, Davida van de Fliert, Kevin Fluit, Wendy van Garderen, Meike Geluk, Daan van de Hoef, Ester Roelofsen, Noah Suitela, Martine Teunissen, Menno Toonen, Diane Versteeg, Thera Visser

Otterlo: Hendrik van den Brandhof, Rowan van Dorland,

Wekerom: William van Steenbeek

Havo

Harskamp: Lindsey Beukhof, Janitha van Essen, Linda Hendrikse, Sanne van der Hoef, Emily Willemsen

Lunteren: Arie Bouw, Erwin de Bruin, Renske de Bruin, Joanne Budding, Joanita van Dam, Henriëtte van Engelenburg, Sven Even, Marit Geluk, Janne Gilles, Sander Hamstra, Remco Heebink, Niels Jonkers, Joël van Kranenburg, Thijs van Leeuwen, Hester Mulder, Naomi Otse, Arianne Overeem, Jeske Salakory

Wekerom: Nathalie Bruil

Vwo

Ede: Gillian Noorlander

Harskamp: Devin Hol

Lunteren: Annika van den Brink, Bartil van Kessel, Hubertus Lubbertsen, Merel Mulder, Dailah van Oostrum, Elisa Vermeer, Rebecca Wielstra

Otterlo: Ivor van Dorland, Else Marie Vonk

Wekerom: Yvonne van Hamersveld

Amersfoort, Van Lodenstein College

Havo:

HARSKAMP: Heiline van Essen, Hilde Flier, Antwan Waaijenberg.

LUNTEREN: Wendy van den Berg, Rebecca van Keulen, Jacoline van de Kieft, Janneke van de Kieft, Jacob Jan van Kooten, Dinand Ploeg, Corinda van Roekel, Gelinda Snellen, Rosanne Snetselaar, Willeke Soetendaal, Sarine Verhoeve, Jacolien Vlastuin.

WEKEROM: Bert-Jan Waaijenberg.

VWO

LUNTEREN: Theo van der Lee, Miriam van de Woestijne.

WEKEROM: Mariëtte Waaijenberg.

Jacobus Fruytier scholengemeenschap, Apeldoorn

Getuigschrift Praktijkonderwijs:

Ederveen: Gerald van Harn; Harskamp: Henry Willigenburg; Putten: Martijn Goorhuis.

VMBO basisberoepsgerichte leerweg leerwerk traject:

Harskamp: Rick Alers.

VMBO basisberoepsgerichte leerweg

Otterlo: Jessica van Ee; Putten: Janno Schaap, Judith Ruiter; Stroe: Arjan van den Herik.

VMBO kaderberoepsgerichte leerweg

Ederveen: Harm-Jan Maassen;

VMBO Van Lodenstein College Hoevelaken

EDERVEEN: Geerke van den Berg, Edwin Brandsen, Tom Geurtsen, Marit van Ginkel, Jan van Kampen, Leander Kok, Rutger de Koning, Arno van Laar, Minella van Laar, Hillianne van Ommeren, Gerco van Pommeren, Eline Schuurman, Nelie van der Vee.

HARSKAMP: Julian van de Braak, Williejanne van den Brink, Claudia Donkersteeg, Anne-Jeth van Essen, Joanne van Essen, Rick Jacobs, Marieke Maassen, Ineke van Manen, Arjan Ouwendorp, Jurrian Tomassen.

LUNTEREN: Jolien Achterstraat, Agny-Marie Barten, Henrieke van Beek, Elbert van den Berg, Corné Boer, Gerko Boone, Alex van den Bosch, Lisa Brandsen, Annelijn van Dam, Corrie Drost, Ardine de Gast, Marieke Gerritsen, Nadine Hardeman, Wilco van Heerd, Everhard Heger, Annelien Kampert, Rosanne Kortenhoff, Gerwin van Maanen, Coline van Maanen, Johan ter Maaten, Marien Methorst, Coen Molenaar, Herman Otten, Kris Pater, Jaap Pul, Laura Ruitenberg, Herman Soetendaal, Cees Soetendaal, Brenda Thomassen, Arie Thomassen, Janita Thomassen.

WEKEROM: Arnold van Beek, Herrald van den Berg, Jonathan Boorsma, Janita van de Bruinhorst.

Rembrandt College Veenendaal

Theoretische leerweg

De Klomp: Anthony Berends

Ederveen: Wendy Roubos

Havo

Ede: Yael Aarts

VAVO SprintLyceum Ede

MAVO

Barneveld: Melvin van de Mheen

Ede: Sander Groeneveld, Sisiraine Welgraven, Mitchell Bettonville

Overberg: Anne-Marijn van den Dikkenberg

Veenendaal: Ayoub Louza

Wageningen: Laura Geurtsen

HAVO

Arnhem: Jara Hassan

Bennekom: Annelies van Dijk, Amit Dijkerman, Dieke de Gouw, Rosalie Spaans, Sanne Vonk, Rick van Voorst

Ede: Justin Antonides , Selina Bonnecroij, Romée Edelenbos, Sammir Foo, Silvan de Groot, Myron Jobse, Marco Legemaat, Freek Michielsen, Daniëlle Moree, Rowin Schouten, Henriëtte van Spanje, Julia Spans, Sara Lak, Narges Malekzai, Giovanni Resleij, Ilse Snitselaar, Mücahit Topal

Elst Ut: Lotte van Beek, Bart Fluit

Lunteren: Bo Veldhuizen

Ochten: Melissa Pepplinkhuizen

Otterlo: Thomas van Schoonhoven, Herko van Veenschoten

Rhenen: Gijs Kroon, Nouhaila Senoussi

Veenendaal: Tijs Berg, Corien van Bodegraven, Jorien Bouw, Anne-Li Burger, Mathilde van Engelenburg, Jan Hartman, Else van Kooten, Suzanne Nagel, Mikaïl Öztürk, Jeanine Pietjouw, Justin van der Singel, Erica Touwen, Jelke Woudsma

Voorthuizen: Jette van Elten

Wageningen: Bob Dekker, Susanne Engelen, Isabel de Leeuw, Joëlle Wennekes

VWO

Bennekom: Lodewijk Emmen, Sterre Klok

Ede: Min Jun Foo, Aryana Hamdard, Regina Hogers, Joris Pool, Bart van Rooijen, Demi Stekelenburg

Harskamp: Jacco van Ee

Lienden: Marlies Elbertse

Renkum: Willem van Veluw

Veenendaal: Mathilde van Engelenburg, Mano Hammat, Johan Hutten, Tessa Jager, Thomas

Oosterbeek, Sumejja Sabic, Niki Valstar, Gerdina Verloop

Wageningen: Matthijs Breunissen, Lisanne van den Brink, Claudia Went

Stedelijk Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt, Amersfoort

Gymnasium

Ede: Grigoriy Vladimirovich Romanenko.